Markbud Grzybno Mistrzem Ligi !
niedziela, 22 lutego 2015 20:16

logo khlpn male

Zakończyły się rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na jej ostateczne rozstrzygnięcia musieliśmy czekać do ostatniej kolejki.

 

 

 

Mistrzem ligi została drużyna Markbud Grzybno, która w ostatniej kolejce pokonała Armako Kartuzy. Kibice Markbudu, którzy oglądali to spotkanie, musieli przeżywać prawdziwą huśtawkę nastrojów, ponieważ prowadzenie obejmowali raz jedni, a raz drudzy. Samo spotkanie było bardzo zacięte, świadczy o tym spora liczba żółtych a nawet czerwona kartka. Ostatecznie o jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy Markbudu i wygrywając 5:4 zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli Futsal Superligi. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Elus Kartuzy. Trzecie miejsce zajął Wodomex Bojano, który pokonał Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 10:7. Na czwartym miejscu znaleźli się piłkarze Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy, którzy pokonali HP Kartuzy 7:4.

W I lidze o końcowym zwycięstwie decydował bezpośredni mecz pomiędzy Syldarem Kiełpino i Kwiaciarnią Zaremba Kartuzy. Kibice tego meczu byli świadkami bardzo ciekawego i zaciętego meczu. Ostatecznie o jedną bramkę lepsza okazała się Kwiaciarnia Zaremba, która pokonała Syldar 2:1. I to ona zajęła pierwsze miejsce w tabeli. Na drugim miejscu uplasował się Syldar. Natomiast na trzeciej pozycji znaleźli się piłkarze Klejny Dachy Sierakowice, którzy w tej kolejce otrzymali punkty walkowerem po tym jak Kostbet Miszewko nie stawił się na swój mecz. W grupie drużyn grający o miejsca 6-10 Markbud II Grzybno zremisował z Gaz-Romem 3:3. Na swoje pierwsze zwycięstwo w lidze do ostatniej kolejki musieli czekać piłkarze Auto Części Seba Kartuzy, którzy pokonali Elwoz Szklana 4:2.

Za tydzień oficjalne ogłoszenie wyników. Zanim ono nastąpi zespoły będą rywalizowały o Puchar Ligi. Turniej, w którym prawo gry mają wszystkie zespoły startujące w KHLPN rozpocznie się o godzinie 10.30. Finał zaplanowany jest na 15.20. Po nim odbędzie się ceremonia wręczania pucharów, medali dyplomów i wyróżnień indywidualnych..