Przed nami 12 kolejka KHLPN.
piątek, 30 stycznia 2015 13:32

logo khlpn male

W niedzielę odbędzie się 12 kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

 W Futsal Superlidze wydarzeniem kolejki może być spotkanie pomiędzy zespołami Elus Kartuzy - Zbrójstal/Ekspert Kartuzy. Jednak aby tak się stało Zbrójstal/Ekspert musi zagrać z Elusem na swoim najwyższym poziomie. Jeśli o kolejnych punktach myśli Armako Kartuzy, które podejmuje Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy, to także powinien zagrać lepiej niż w ostatniej kolejce. Zespół z Kolbud nie przegrał spotkania od 3 kolejek, co wciąż daje tej drużynie nadzieje na medale. Wodomex Bojano zajmujący 3 pozycję w tabeli podejmuje HP Kartuzy. Tutaj faworytem jest oczywiście zespół z Bojana, jednak liczymy na ambitną postawę zespołu HP.

W grupie drużyn walczących o medale 1 ligi zobaczymy ciekawe spotkania. Syldar Kiełpino zmierzy się z FotoPuzdrowski Kartuzy a Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy spotka się z Klejną Dachy Sierakowice. Oba spotkania powinny dostarczyć sporo emocji.

W grupie zespołów grajacych o miejsca 6-10 Markbud II Grzybno zmierzy się z tec4you Gdańsk, a Gaz-Rom podejmować będzie Elwoz Szklana.

W tej kolejce pauzują Markbud Grzybno, Kostbet Miszewko oraz Auto Części "Seba" Kartuzy.