II kolejka rozgrywek KHLPN
wtorek, 25 listopada 2008 12:11

Sporo emocji dostarczyła kibicom II kolejka KHLPN.

W I lidze zacięte mecze stoczyły zespoły Elusa Kartuzy i Tombudu Kartuzy.

Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana i zacięta zakończona prowadzeniem Elusa 2-1. Rozsądnie prowadzony zespół (pod nieobecność kierownika tym razem z ławki rezerwowych drużyną kierował sponsor zespołu) w drugiej połowie dołożył kolejne bramki i osiągając przewagę kontrolował grę do końca meczu wygrywając 5-3.

Kolejnym bardzo zaciętym meczem było spotkanie pomiędzy Architrawem Łapalice a Kominiarzem Żukowo. Po wyrównanym i emocjonującym meczu komplet punktów zdobył Architraw, który dzięki trafieniu Arkadiusza Kordyla na minutę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo 5-4. Jednak na słowa uznania zasługuje zespół z Żukowa, który po raz kolejny pokazał że wie jak gra się w piłkę.

W kolejnych meczach zespół Metal Serwis Wandtke uległ ekipie Grunke Somonino 3-8 a Mściwoj Kartuzy pewnie zwyciężył Zarex Kartuzy 8-0.

W II lidze największą niespodziankę sprawili piłkarze Kwiaciarni Zaremba, którzy załużenie pokonali faworyzowaną ekpię TVK Teletronik 4-2.

Pewne zwycięstwo zanotowała ekipa Drink Team Kolbudy, która pokonała rewelację poprzedniej kolejki Bucika Kartuzy 5-0.

Zacięty mecz stoczyły zespoły Sombudu Somonino i Zbrójstalu Kartuzy. Do przerwy wynik bezbramkowy ale końcówka meczu należała do ekipy z Kartuz, która wygrała 3-1. Bezlitosnym pogromcą Iuvenesu Kartuzy okazał się Karud Kiełpino, który strzelił przeciwnikom 22 bramki tracąc zaledwie 2.

Zespół Amigo Kiełpino, który do przerwy prowadził 2-0 musiał uznać wyższość ekipy Big Stars Ostrzyce i przegrał 4-5.

Jedna z najmłodszych drużyn tegorocznych rozgrywek – Goka Skrzeszewo nie dała rady doświadczonej ekipie Elwoz Szklana i przegrała 3-7.

Gościem II kolejki rozgrywek był Dyrektor reprezentacji Polski w piłce nożnej Jan de Zeeuw, który oglądał mecz pomiędzy AGD RTV Zarex - Mściowoj Kartuzy

Następna kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej odbędzie się  niedzielę 30 listopada .