Przygotowania do XXI edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.
niedziela, 05 września 2010 09:06

Informujemy, iż ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tradycyjnie rozgrywki rozpoczną się w pierwszą niedzielę po zakończeniu zmagań na "zielonej murawie" czyli w połowie listopada.

Chcemy utrzymać poziom organizacyjny jaki osiągneliśmy w ostatnich latach dlatego już dzisiaj myślimy o  inauguracji rozgrywek. Zakładamy że w rozgrywkach wystartuje podobna liczba zespołów jak w poprzednich edycjach. Oczywiście w Superlidze będzie to osiem drużyn natomiast w II lidze ilość zespołów jest uzależniona od ilości zgłoszeń. W przypadku gdyby liczba zespołów chętnych do gry w II lidze była większa niz 14 ekip (maksymalnie 16) istnieje możliwość utworzenia III ligi. Wtedy wszystkie ligi składały by się z 8 zespołów i grałyby systemem mecz-rewanż. Prawo gry w II lidze miałyby zepoły, które zajęły w niej miejsca 3-8 oraz spadkowicze z Superligi. Oczywiście są to dzisiaj tylko rozważania. Jednakże zapraszamy do wypowiedzenia się w tej kwesti w sondzie, którą umieściliśmy na naszej stronie. Swoje opinie na ten temat można również przedstawić pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pod koniec października odbedzie się spotkanie z przedstawicielami drużyn, gdzie zostaną omówione wszelkie zmiany regulaminowe oraz wydane karty zgłoszenia. Drużyny już dzisiaj mogą potwierdzić swój udział w rozgrywkach

 

Planujemy kilka drobnych ale istotnych zmian regulaminowych, które jak sądzimy uatrakcyjnią nasze rozgrywki. Przypominamy, że od ubiegłego sezonu do drużyny można zgłosić 15 zawodników(w kadrze meczowej może być maksymalnie 12 piłkarzy). Dążymy do tego aby podobnie jak poprzednim sezonie nad zdrowiem zawodników czuwała licencjonowana opieka medyczna (co jest absolutnym wyjątkiem w tego typu rozgrywkach). Oczywiście o ile będą chętni to ponownie wystartuje liga kibiców polegająca na typowaniu wyników poszczególnych spotkań KHLPN.

Aby nie za mocno obciążać finansowo uczestników rozgrywek trwają poszukiwania sponsorów. Chętnych do wsparcia naszej imprezy, zareklamowania się podczas naszych rozgrywek prosimy o kontakt.

Informacje na temat rozgrywek bedą na bieżąco aktualizowane. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.