Ostania kolejka XX edycji KHLPN
poniedziałek, 22 lutego 2010 11:06

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek XX edycji KHLPN. Jeśli chodzi o klasyfikację drużynową wiemy juz wszystko. Wyróżnienia indywidualne pozostają jeszcze tajemnicą.

 

W najciekawszym meczu tej kolejki, drużyna Milenium Leszno podejmowała Msciwoj Kartuzy. Był to mecz o dużą stawkę ponieważ ekipa zwycięska zapewniała sobie 2 miejsce w tabeli Superligi. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała mecz, w którym była zacięta walka jednak co trzeba zaznaczyć gra była czysta bez złośliwości i dużej ilości fauli. Mściwoj zrewanżował się za porażkę w pierwszej rundzie i wygrał 6-3 będąc w tym meczu drużyna lepszą i kontrolując przebieg spotkania. Dzięki temu ekipa zMściwoj powtórzył ubiegłoroczne osiągnięcie i zdobyła tytuł wicemistrzowski w Superlidze.

Niespodziewanie wysokie zwycięstwo odniosła drużyna Karudu Kiełpino nad Drink Tamem Kolbudy. Wynik 10-2 dla Karudu to chyba efekt przede wszystkim braku zaangażowania i właściwej motywacji po stronie Drink Teamu.

W spotkaniu Grunke Somonino z Elusem Kartuzy lepsza okazała się ekipa z Somonina wygrywając to spotkanie 6-3. Tombud Kartuzy wysoko pokonał Rob Bud Paczewo 17-4. Rob Bud walczył o korzystny wynik do momentu utraty pierwszej bramki. Później grał już tylko Tombud.

 

W najciekawszym meczu tej kolejki, drużyna Milenium Leszno podejmowała Msciwoj Kartuzy. Był to mecz odużą stawkę ponieważ drużyna zwycięska zapewniała sobie 2 miejsce w tabeli Superligi. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała mecz, w którym była zacięta walka jednak co trzeba zaznaczyć gra była czysta bez złośliwości i dużej ilości fauli. Mściwoj zrewanżował się za porażkę w pierwszej rundzie i wygrał 6-3 będąc w tym meczu drużyna lepszą i kontrolując przebieg spotkania. Dzięki temu ekipa z Kartuz powtórzyła ubiegłoroczne osiągnięcie i zdobyła tytuł wicemistrzowski w Superlidze.

Niespodziewanie wysokie zwycięstwo odniosła drużyna Karudu Kiełpino nad Drink Tamem Kolbudy. Wynik 10-2 dla Karudu to chyba efekt przede wszystkim braku zaangażowania i właściwej motywacji po stronie Drinku.

W spotkaniu Grunke Somonino z Elusem Kartuzy lepsza okazała się ekipa z Somonina wygrywając to spotkanie 6-3. Tombud Kartuzy wysoko pokonał Rob Bud Paczewo 17-4. Rob Bud walczył o korzystny wynik do momentu utraty pierwszej bramki. Później grał już tylko Tombud.

W II lidze również było bardzo ciekawie. Ambitnie o drugie miejsce w tabeli walczyła drużyna Kostbetu, która podejmowała lidera Graham Sierakowice. Doświadczona ekipa z Miszewa trzy razy wychodziła na prowadzenie jednak młodzi zawodnicy Grahamu trzy razy doprowadzali do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 3-3. W kolejnym spotkaniu Jan Tynk Żukowo podejmował 4ML Budowa Syldar Kartuzy.Wobec remisu Kostbetu zwycięstwo ekipy z Żukowa premiowało tą drużynę awansem na drugie miejsce w tabeli. Jan Tynk zagrał bardzo dobry mecz i dzięki temu odniósł zasłużone zwycięstwo co dało mu drugie miejsce w tabeli II ligi. Gdy na parkiet wchodzili zawodnicy

 

Bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Klejny Puzdrowo, którzy pokonali Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy aż 14-2. Wydarzeniem tego meczu było 11 bramek Roberta Knuta co dało mu zajęcie I miejsca w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika.

W meczu drużyn zajmujących dwie ostatnie pozycje w tabeli II ligi Pizzeria Feniks Kartuzy zremisowała z Iuvenesem Kartuzy 2-2. Z wyniku bardziej zadowoleni są piłkarze Pizzerii ponieważ dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zajęli przedostatnie miejsce w tabeli.

W pozostałych meczach Justa Blumi Przywidz pokonał Wodjar Ostrzyce 3-2 a AGD RTV Zarex Kartuzy pokonał Naftokor Nową Karczmę 6-3.

 

 

 

 

III edycję KALPN-6 wspierają:

logokzyumale

Patron medialny:

snk

 Wsparcie: 

 zbrojstal male

logo atut male