Ostatnia kolejka. Gwarantowane emocje.
piątek, 19 lutego 2010 15:41

Zawodnicy startujący w rozgrywkach KHLPN przyzwyczaili nas że emocje trwają do samego końca. Nie inaczej jest równiez i w tym sezonie. Największe emocje dostarczy nam mecz Superligi PW Milenium Leszno - Mściwoj Kartuzy ale ciekawie będzie równeiż w II lidze.

PW Milenium Leszno - Mściwoj Kartuzy ten mecz będzie ozdobą ostatniej kolejki, w której oba zepoły zmierzą się o tytuł wicemistrzowski. Zapewne obie ekipy po cichu liczyły, że będą ryalizowały o wyższą stawkę, jednak Tombud okazał się bezkonkurencyjny. Przypomnijmy ze w pierwszej rundzie po jednym z najlepszych spotkań jakie rozegrało Milenium w tym sezonie, zdecydowane zwycięstwo 9-3 odniosła drużyna z Leszna. Czy tym razem będzie podobnie? Czy drużyna z Leszna jest w stanie powtórzyć taki mecz ? Czy Mściwoj ponownie da się zaskoczyć ? Czy jednak żądny rewanżu zdoła zrehabilitować się mecz za z poprzedniej kolejki? To się okaże w niedzielę.  Napewno zwycięstwo w tym meczu będzie przypięczętowaniem udanego sezonu dla obu ekip mimo, że będzie tylko zwycięstwo w kolorze srebra.

Nie mniejsze emocje w II lidze. Przyzwyczailismy się do tego że jeśli mówimy "Graham" to znowu mamy mecz na szczycie. Nie inaczej jest i tym razem. Drużyna z Sierakowic, która zapeniła już sobie tytuł mistrza II ligi  podejmuje kolejnego wicelidera. Tym razem na drugim miejscu w tabeli znajduje się Kostbet Fam Miszewko. Aby zespół z Miszewka był pewien utrzymania 2 pozycji w tabeli powinien to spotkanie wygrać. Remis lub porażka przy ewentualnym zwycięstwie Jan Tynku nad 4ML Budowa-Syldar Kartuzy spowoduje spadek na 3 miejsce w tabeli. Jednak zarówno Kostbet jak i Jan Tynk czekają bardzo trudne mecze. Graham zapewne zagra na luzie a to jak wiemy pomaga zawodnikom. Natomiast 4ML Budowa-Syldar Kartuzy w ostatniej kolejce remisując z Grahamem pokazał jak potrafi zagrać gdy w drużynie jest odpowiednia mobilizacja i koncentracja. Napewno poczynania tych zespołów będą obserwowali piłkarze Zbrójstalu, którzy mają jeszcze szansę na brązowe medale. W tej ostatniej również spotkaję się dwa zespoły, które zawalczą o pozbycie się "czerwonej latarni"

Zapraszamy.Te i inne mecze ostatniej kolejki jak zwykle od 10.00.

 

 

III edycję KALPN-6 wspierają:

logokzyumale

Patron medialny:

snk

 Wsparcie: 

 zbrojstal male

logo atut male