Aktualności
Zapowiedź III kolejki.
wtorek, 25 listopada 2008 14:21

Zarówno w I jak i II lidze zapowiada się bardzo ciekawa kolejka.

 

Na pierwszy plan wysuwa się mecz nr 28. Jest to spotkanie pomiędzy drużynami, które wspólnie zajmują 1 miejsce w tabeli czyli Elus Grunke. Zapewne będziemy świadkami emocjonującego widowiska, w którym nie zabraknie ciekawych akcji i bramek.

 

O pierwsze punkty walczyć będzie Metal Serwis Wandtke, który podejmuje Tombud Kartuzy. Nie będzie to łatwe. Ekipa z Kartuz zapewne będzie chciała utrzymać kontakt z czołówką aby nie tracić szansy na jak najwyższe miejsce w końcowej klasyfikacji.

 

Kominiarz Żukowo – Mściwoj Kartuzy. Faworytem wydaje się być Mściwoj ale „Kominiarze”, choć jak dotąd punktu nie zdobyli, grać w piłkę potrafią. Będą duże emocje.

 

W meczu Zarexu z Architrawem zdecydowanym faworytem jest ekipa z Łapalic. Jednak jak wiadomo w piłce wszystko jest możliwe więc ambitnych piłkarzy zespołu z Zarexu nie wolno skazywać na porażkę.

 

W II lidze również ciekawie.

Pierwszy mecz to spotkanie pomiędzy niepokonanym dotąd Zbrójstalem a nierówno grającą ekipą Amigo Kiełpino. Zapewne Zbrójstal będzie chciał zdobyć komplet punktów. Czy się uda ?

Drugi mecz pomiędzy Kostbetem z Borowa a Kwiaciarnią Zaremba również może być interesujący. Ci drudzy w ostatniej kolejce sprawili sporą niespodziankę wiec może i tym razem się uda.

Karud Kiełpino – Kaszub Kartuzy. Ekipie z Kartuz ciężko będzie zatrzymać rozpędzony zespół Karudu. Młodych piłkarzy Kaszuba jednak nie można lekceważyć.

Zapewne zaciętym meczem będzie spotkanie pomiędzy Elwozem Szklana i Drink Team Kolbudy. Nie zdecyduję się wskazać faworyta. Każdy wynik jest możliwy.

Iuvenes Kartuzy - Goka Skrzeszewo to mecz zespołów, które jeszcze nie zdobyły punktów. Zapewne w tym meczu każda z ekip będzie walczyła o zwycięstwo i komplet punktów.

Na koniec mecz TVK Teletronik Kartuzy – Sombud Somonino.

Zespół z Kartuz będzie chciał powetować sobie ostatnią porażkę lecz nie będzie łatwo. Zawodnicy Sombudu potrafią grać w piłkę i również myślą o zwycięstwie.

 

Zapraszamy na trybuny do hali sportowo-widowiskowej przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach.  Zapowiadają się wielkie emocje.

 
II kolejka rozgrywek KHLPN
wtorek, 25 listopada 2008 12:11

Sporo emocji dostarczyła kibicom II kolejka KHLPN.

W I lidze zacięte mecze stoczyły zespoły Elusa Kartuzy i Tombudu Kartuzy.

Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana i zacięta zakończona prowadzeniem Elusa 2-1. Rozsądnie prowadzony zespół (pod nieobecność kierownika tym razem z ławki rezerwowych drużyną kierował sponsor zespołu) w drugiej połowie dołożył kolejne bramki i osiągając przewagę kontrolował grę do końca meczu wygrywając 5-3.

Kolejnym bardzo zaciętym meczem było spotkanie pomiędzy Architrawem Łapalice a Kominiarzem Żukowo. Po wyrównanym i emocjonującym meczu komplet punktów zdobył Architraw, który dzięki trafieniu Arkadiusza Kordyla na minutę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo 5-4. Jednak na słowa uznania zasługuje zespół z Żukowa, który po raz kolejny pokazał że wie jak gra się w piłkę.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Strona 128 z 130