XXVIII edycja KHLPN. Zacięta rywalizacja w 4 kolejce.
niedziela, 10 grudnia 2017 20:51

logo khlpn male

Za nami kolejna odsłona rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po 4 kolejkach samodzielnym liderem jest zespół FC II Kartuzy, który skorzystał z zaciętej rywalizacji pozostałych ekip i ma już nad nimi 5 punktów przewagi.

O tym jak zacięta jest rywalizacja świadczy fakt, że zespoły z miejsc 2-6 mają na swoim koncie 7 punktów a kolejne dwie ekipy tylko punkt mniej.

Nie często się zdarza aby chwalić drużynę, która… przegrała swój mecz. Jednak tym razem trzeba zauważyć postawę zespołu Chłodnia Kartuzy, debiutanta rozgrywek, który  dzięki ogromnej determinacji i ambicji do 30 minuty prowadził z Markaz Kartuzy 1-0. Niestety wystarczyła chwila nieuwagi aby w 1 minucie stracić 2 bramki i ostatecznie ulec faworyzowanemu rywalowi. Nie mniej należy się pochwała dla zawodników za postawę.

Sporo emocji dostarczyły spotkania Markbud Grzybno – Elwoz Szklana oraz Krzewi Róg Garcz – Słońce Kartuzy. Oba mecze zakończyły się remisem i podziałem punktów. Te wyniki przed rozgrywkami można byłoby uznać za niespodziankę jednak dotychczasowa gra drużyny Krzewi Róg Garcz jak i Elwoz Szklana wskazuje, że te zespoły poważnie myślą o pozycjach medalowych na koniec rozgrywek. Do szerokiego grona zespołów walczących o najwyższe cele trzeba zaliczyć również Gaz Rom, który pewnie pokonał Atut Kartuzy 5-1. W ostatnim spotkaniu dzisiejszej kolejki lider FC II Kartuzy pokonał zamykający tabele Cube Kartuzy 8-1.

Za tydzień ostatnia kolejka w tym roku kalendarzowym a w niej ciekawie zapowiadające się spotkanie Słońce Kartuzy – Markbud Kartuzy. Zapraszamy