VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Startujemy.
poniedziałek, 15 czerwca 2015 09:49

BANER maly  8 edycja

Już w sobotę o godzinie 10.00 spotkaniem Klejna Dachy Sierakowice - Aldex Żukowo zainaugurujemu VIII edycję Turrnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kartuz.

 

Podobnie jak w poprzednich latach do rywalizacji stanie 16 zespołów z całego powiatu. Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo ciekawie, bo oprócz czołowych zespołów z ubiegłego roku mamy kilka nowych, które po raz pierwszy będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności. Zapewne nie zabraknie emocji i spotkań na dobrym poziomie. Oczywiscie wśród zgłoszonych ekip są faworyci, ale kto stanie na najwyższym stopniu podium dowiemy sie w niedzielę około godziny 17.00.

Jako organizatorzy liczymy na sportową postawę wszystkich zespołów. Chcemy aby rywalizacja odbywała się w duchu Fair-Play z poszanowaniem przeciwnika, a sam turniej obywał się w atmosferze piłkarskiego pikniku.

Przypominamy kierownikom drużyn, że przed pierwszym meczem u organizatora należy dostarczyć imienną listę zgłoszeń wraz z kompletem podpisów

 

Tradycją naszego turnieju są ...opady deszczu. Chociaż prognozy na weekend nie są zbyt optymistyczne to liczymy, że aura nas oszczędzi.

Wszystkim życzymy satysfakcjonująych wyników. Powodzenia.