2 kolejka KHLPN
niedziela, 30 listopada 2014 09:27

logo khlpn maleZa nami już dwie kolejki rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Podobnie jak w 1 kolejce spotkań również i tym razem nie zabrakło emocji i ciekawych spotkań.

Zgodnie z oczekiwaniami w Futsal Superlidze, emocjonujące widowisko stworzyły drużyny Wodomexu Bojano i Markbudu Grzybno. Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna Wodomexu, która dosyć szybko doprowadziła do dwubramkowej przewagi wygrywając 3:1. Wodomex miał jeszcze kilka dobrych sytuacji aby podwyższyć wynik ale zawiodła skuteczność. Tymczasem Markbud powoli się rozkręcał i z minuty na minutę grał coraz lepiej. Jeszcze przed przerwą odrobił dwubramkową stratę doprowadzając do stanu 3-3. W drugiej połowie zboczyliśmy już tylko jedną bramkę, która dała zwycięstwo Markbudowi 4:3. Mecz Elus Kartuzy - Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy zakończył się wynikiem 6:4. Bohaterem spotkania był Mateusz Łuczak, Który zdobył dla Elusa 3 bramki. Jednak wydarzeniem kolejki jest niespodzianka, którą sprawili zawodnicy HP Kartuzy. Młodzi piłkarze tej drużyny nie przestraszyli się wicemistrza rozgrywek z poprzedniego sezonu i po zaciętym spotkaniu zdobyli swoje pierwsze punkty w Futsal Superlidze wygrywając spotkanie 3-2.

W I lidze również toczyła się zacięta walka o punkty. W pierwszych trzech zaplanowanych meczach, nieznacznie, ale jednak wygrywali faworyci. Kostbet Miszewko zwyciężył Gaz - Rom 4:2, Syldar Kiełpino pokonał Elwoz Szklana 3:1 a Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy zwyciężyła FotoPuzdrowski Kartuzy 5:4. W pozostałych spotkaniach Markbud II Grzybno pokonał Auto Części „Seba” Kartuzy 6:4 natomiast zespół Klejna Dachy Sierakowice okazał się lepszy od tec4you Gdańsk wygrywając 4-2.

Bramkę nr 100 XXV edycji KHLPN zdobył Olgiert Stanisławski z drużyny Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy i do niego powędrowało zaporoszenie do kręgielni "Pod Orłem" w Kartuzach. Gratulujemy.

Następna kolejka w niedzielę od godziny 11.30.