1 kolejka XXV edycji KHLPN zakończona.
niedziela, 23 listopada 2014 21:44

logo khlpn male

Za nami 1 kolejka XXV edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po pierwszej kolejce liderem Futsal Superligi jest Elus Kartuzy, a w stawce zespołów 1 ligowych przewodzi FotoPuzdrowski.

Wyniki końcowe spotkań Futsal Superligi na to nie wskazują, ale dla zwycięzców tych spotkań nie były to łatwe mecze. Najwięcej emocji w spotkaniach Futsal Superligii dostarczyło spotkanie Wodomexu Bojano z Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy. Mimo, że Wodomex zwyciężył dosyć wysoko 7 - 3 to jednak obie drużyny grały z dużym poświęceniem. Wysokie zwycięstwo odniósł Markbud Grzybno, który zwyciężył HP Kartuzy 6 - 1. Naprzeciwko doświadczonych zawodników z Markbudu stanęli młodzi zawodnicy HP Kartuzy, którym dopóki starczyło sił, dzielnie walczyli o korzystny rezultat. W końcówce spotkania zawodnicy z Grzybna udokumentowali swoją przewagę i pewnie wygrali 6:1. Również wysoko Elus pokonał Armako. Chociaż do przerwy mieliśmy wynik remisowy 1:1, to jednak druga połowa należała do Elusa, który pewnie wygrał 7:1. W tej kolejce pauzował zespól Zbrójstal/Ekspert Kartuzy.

W I lidze wszystkie mecze były bardzo zacięte. Dowód ? Cztery z pięciu spotkań zakończyło się remisem.

Kostbet Miszewko podzielił się punktami z Syldarem Kiełpino 4:4. Ciekawostką jest fakt, że dwie ostatnie bramki dla jednej i drugiej drużyny w ostatniej minucie meczu strzelili... bramkarze. Najpierw Ludwik Manuszewski zdobył gola na 4:3 dla Kostbetu, a po chwili Kajetan Pytka dał wyrównanie Syldarowi Kiełpino. Markbud II Grzybno zremisował z Elwozem Szklana 2:2, Auto Części „Seba” Kartuzy mimo, że prowadziło 3-0 z Kwiaciarnią Zaremba Kartuzy zremisowało 3 - 3. Takim samym wynikiem 3 - 3 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużynami Klejna Dachy Sierakowice i Gaz - Rom. Niewiele brakowało aby w ostatnim meczu 1 ligi w którym tec4you Gdańsk podejmował FotoPuzdrowski również padł wynik remisowy. Był to zaciety mecz, gdzie prowadzenie zmieniało się co chwilę, raz na korzyść jednych raz drugich. Wydawało się już, że padnie kolejny wynik remisowy, gdy bramkę na wagę 3 punktów dla FotoPuzdrowski zaledwie na 21 sekund przed zakończeniem meczu zdobył Patryk Sidor. Dzięki temu zespół FotoPuzdrowski jest pierwszym liderem 1 ligi.

Następna kolejka juz za tydzień od godziny 11.30. Zapraszamy.