VIII kolejka KALPS
sobota, 05 marca 2011 21:47

volleyball33Nieprzewidziane okoliczności sprawiły, iż nie odbyły sie wszystkie zaplanowane na ten dzień mecze ligi siatkówki.

Z powodu wypadku samochodowego w Kożyczkowie , którego uczestnikami byli jadący na mecz zawodnicy BAT Sierakowice zostały odwołane trzy mecze zaplanowane do rozegrania w VIII kolejce. Organizator Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej oraz zawodnicy drużyn startujących w tym sezonie pozdrawiają rannych zawodników BAT Sierakowice i życzą im szybkiego powrotu do zdrowia. W związku z powyższym rozegrano sześć meczy z których najciekawszy okazał się pomiędzy PIDM Kunikowski Przodkowo i SPP Pępowo. Pierwszy bardzo wyrównany set w końcówce lepiej rozegrał PIDM Kunikowski i objął prowadzenie w meczu 1:0. Drugi set to wyraźna przewaga zawodników SPP Pępowo , wynosząca nawet siedem punktów. W końcówce zmobilizował się PIDM Kunikowski , jednak nie zdołał odrobić strat. Decydującego seta w stosunku 15:9 wygrał PIDM Kunikowski Przodkowo i uratował dwa niezwykle cenne punkty. Planowane zwycięstwo 2:0 ze Zmieszanymi Kartuzy odniósł drugi kandydat do zwycięstwa w lidze Powersystem Kartuzy. Young Boys Kartuzy przegrał 1: 2 z coraz lepiej grającym UKS Orzeł Kartuzy . Szanse na wygranie ligi zachowały drużyny PIDM Kunikowski Przodkowo i Powersystem Kartuzy. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce , która rozegrana zostanie 12.03.2011r od godziny 10.00 do godziny 18.00.