IV Kolejka KALPS
poniedziałek, 07 lutego 2011 11:02
volleyball33

W IV kolejce  zdecydowane wygrane faworytów. Rozpoczął BAT Sierakowice , który nie miał żadnych problemów z pokonaniem swoich rywali i wygrał dwa mecze po 2:0.

UKS Orzeł Kartuzy wygrał wyraźnie z GRYFEM Goręczyno , który w tej kolejce grał gorzej niż w poprzednich. Meczem , który miał dostarczyć emocji kibicom było spotkanie czołowych drużyn ligi POWERSYSTEMU Kartuzy z PIDM Kunikowski Przodkowo. Okazało się , że tego dnia lepiej dysponowany jest POWEWRSYSTEM Kartuzy. Od pierwszych piłek w I secie uzyskał wyraźną przewagę 3:9,10:15,14:21. PIDM Kunikowski w tym secie grał źle we wszystkich elementach a szczególnie słaby odbiór zagrywki spowodował brak skutecznego ataku . Dużo piłek z zagrywki i ataku  zawodnicy PIDM Kunikowski zagrywali w aut. Drugi set meczu był wyrównany do stanu 10:10, później zawodnicy POWERSYSTEM Kartuzy uciekli z wynikiem rywalom i uzyskali zdecydowaną przewagę 13:23 , wygrali bez problemu 15:25. Drużyna POWERSYSTEM Kartuzy wygrała w tej kolejce trzy mecze , zdobyła 9 punktów i mocno zaznaczyła swoje aspiracje do wygrania ligi w tym sezonie.

NASTĘPNA KOLEJKA ZOSTANIE ROZEGRANA 12.02.2011R OD GODZ:10 DO 19.00

Wyniki IV kolejki KARTUSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ rozegranej 05.02.2011r:

BAT SIERAKOWICE – UKS ORZEŁ KARTUZY               2:0 /25:15,25:23/

UKS ORZEŁ KARTUZY – GRYF GORĘCZYNO                2:0 /25:14,25:17/

ZMIESZANI KARTUZY – BAT SIERAKOWICE                0:2 / 8:25,18:25/

GRYF GORĘCZYNO – PIDM KUNIKOWSKI                   0:2 /19:25,17:25/

POWERSYSTEM KARTUZY – ZMIESZANI KARTUZY   2:0 /25:15,25:12/

PIDM KUNIKOWSKI – POWERSYSTEM KARTUZY     0:2 /15:25,15:25/

BKS PĘPOWO – AMATOR GRZYBNO                           2:0 /25:13,25:19/

AMATOR GRZYBNO – POWERSYSTEM KARTUZY     0:2 /15:25,22:25/