Umożliwienie rywalizacji sportowej drużyn składających się z

Patronem Honorowym Turnieju jest Burmistrz Gminy Kartuzy

21, 28 marzec 2010 r.

Hala sportowa przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach

IV  UCZESTNICTWO I SKŁAD DRUŻYNY

Warunkiem uczestnictwa  w turnieju jest:

-    dostarczenie imiennego zgłoszenia do turnieju wraz z kompletem  podpisów zawodników rocznika 1975 i starszych.

-    dokonanie  opłaty wpisowej,

-    maksymalna ilość zawodników w zgłoszeniu – 12 osób. Po złożeniu zgłoszenia u Organizatora nie będzie możliwości korekty w składach.

V   SYSTEM ROZGRYWEK

I dzień zawodów.

Zespoły zostaną podzielone (losowanie) w dwóch grupach po 6 zespołów.

II dzień zawodów

Trzy najlepsze drużyny z obu grup tworzą Grupę Mistrzowską. Pozostałe ekipy utworzą grupę słabszą. Wyniki z pierwszego dnia rozgrywek zostają anulowane.

Mecze w w/w grupach systemem każdy z każdym. Czas gry wynosi 1x12 minut. W przypadku wyniku remisowego lub gdy różnica wynosi 1 bramkę ostatnia minuta jest zatrzymywana.

W przypadku nie stawienia się , jakiejkolwiek drużyny mecze w tej grupie będą się odbywały 1x15 min.

VI   PRZEPISY

Kary Dyscyplinarne

-  zawodnik ukarany żółtą kartką – ostrzeżenie, trzecia żółta kartka skutkuje odsunięciem od kolejnego meczu

-  zawodnik ukarany drugą żółtą – wykluczenie z meczu, drużyna gra  2 minuty  w niekompletnym składzie, lub do utraty bramki

- zawodnik ukarany czerwoną kartką – wykluczenie z meczu, drużyna gra  2 minuty  w niekompletnym składzie  lub do utraty bramki oraz wykluczenie z kolejnego meczu,

- kara surowsza – wykluczenie z turnieju na wniosek sędziego lub organizatora zawodów, za wybitnie nie sportowe zachowanie.

-         pozycja drużyny w tabeli końcowej

Obowiązują faule akumulowane. Po 4 i kolejnym będą wykonywane rzuty karne, przedłużone.

Pozostałe sprawy nie ujęte regulują przepisy FUTSAL 2000

UWAGA! DECYZJE SĘDZIEGO SĄ NIEODWOŁALNE.

VII   NAGRODY

- Najlepsze 3 zespoły otrzymują pamiątkowe puchary i dyplomy.

Zespoły z   pozostałych miejsc otrzymują pamiątkowe dyplomy i statuetki

- Najlepszy bramkarz oraz strzelec otrzymuje pamiątkowe statuetki.

VIII   ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Impreza nie jest ubezpieczona od nieszczęśliwych wypadków.

Każdy zawodnik gra z własnej nieprzymuszonej woli, wobec czego organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieszczęście, uszczerbek na zdrowiu spowodowany zdarzeniem w trakcie turnieju.

W turnieju mogą brać udział tylko zawodnicy nie mający przeciwwskazań zdrowotnych, i posiadający aktualne badania lekarskie za co pełną odpowiedzialność ponosi kierownik drużyny.

***

Prosimy o utrzymanie porządku i spokoju na terenie obiektu sportowego podczas trwania zawodów.

Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych uzupełnień regulaminu oraz jego ostatecznej interpretacji .